+90 216 493 44 64 PBX

ÜRÜNLERİMİZ

SternTube Yag Kacagi Katkısı


 Stern Tube Uygulaması

 

Her türlü stern tube sistemleri şaft ve pervane sistemleri, her türlü tahrik sistemleri   bow thrusters,ve diğer ekipmanlarda kullanım için dizayn edilmiştir.

 

 Stern Tubedeki Kacaklara Kesin Ҫözüm:

QMI Products LiquiSeal keçe  elastikiyetini restore ederek geri kazandırır. Ayrıca keçe boyutunu arttırarak sızıntıya neden olan boşlukları doldurarak Stern Tube sisteminizdeki yağ kaçağı ve sızıntıları derhal durdurarak çözümü sağlar.

PTFE içeren QMI LiquiSeal kecedeki hasarlı bölgelerde teflon bariyer oluşturur ve  kaçağı önemli ölçüde azaltır yada sonlandırır. QMİ LiquidSeal’in  premium formülü kontrolsüz conta şişkinliği ve esneklik kaybına  neden olan hiçbir zararlı aromatik çözücü içermez.

Sızdırmazlık keçeleri  tipik olarak “sonsuza kadar”dayanmaz ve bir kullanım ömürleri vardır. PTFE içeren LiquiSeal genellikle yağ sızıntısından kaynaklanan arızaları önleyebilir veya daha ileriki planlanmış havuz  tarihine kadar keçelerin değişimini erteleyebilir.

QMI LiquiSeal uygulamaları, yağ sızıntısını oluşmadan önce önleyerek etkili koruyucu bakım sağlar. Isı ve sert çalışma koşullarına maruz kalmak, contaların bozulmasına neden olur ve 5 yıl üzeri bütün ekipmanlar LiquiSealin geri restore edici özelliklerinden faydalanabilir.  

  Sterntubeler için , dış keçe  sızdırmazlığı ve pürüzsüzlüğü korumak için LiquiSeal uygulamasının yılda en az bir kez tekrarlanması tavsiye edilir.

 

   Kullanım Talimatı:

Sistemdeki toplam yağ kapasitesinin 5-12 % si  kadar QMI LiquiSeal w / PTFE i sisteme gravity tankına ilave ederek ekleyin.Eğer sisteminize su karışmış ise, yağlı suyu dreyn edip sisteme yeni yağ alın.

Bu işlemle beraber 12% QMI LiquiSeal w/PTFE’i gravity tanka alarak sisteme ilave edin.

Bu işlem sırasında stern tubenin yağsız kalmamasına özen gösterin. 

QMI LiquiSeal 2013 EPA VGP kurallarına uygundur ve Bio yağ ile çalışan sistemlerde kullanılabilir.